Home Oprichting Bestuur Training Activiteiten Nieuws Foto's Kalender Gastenboek Overige

 Voorlopige indeling Paas toernooi                                                                                                                Nieuws

Paas Toernooi

BESTE JUDOKA

Even een paar afspraken voor aanstaande zaterdag voor wat betreft het Judo Paastoernooi te Clinge.

  • Kijk op www.judoverenigingclinge.com in welke groep je bent ingedeeld.
  • De wedstrijden beginnen om:
    Groep 1 (geboren 2002 t/m 1998)  - 11.00 uur (weging om 10.45 uur)
    Groep 2 (vanaf 1997 en later)        - 13.30 uur (weging om 13.00 uur)
  • Maak gebruik van de hoofdingang van Malpertuus, andere ingang is gesloten.
  • Er is 1 kleedlokaal voor de heren en 1 voor de dames dus dat zal even passen en meten worden maar met jullie hulp moet dat lukken.
    Ook de gang achter de kleedlokalen kan gebruikt worden.
  • Toeschouwers boven de 12 jaar betalen € 1,00 bij binnenkomst.
  • Kontroleer je gegevens en geef onjuistheden zo snel mogelijk door aan edeburger@edeburger.pilmo.nl of 0114-311378.
  • Neem een goed humeur en strijdlust mee en heel veel succes bij de wedstrijden.
  • Judovereniging Clinge is niet aansprakelijk voor materiele schade dan wel lichamelijk letsel.

Judovereniging Clinge.


GROEPS INDELING

LET OP: Dit is een voorlopige groeps indeling, deze kan nog veranderd worden t/m zaterdag 22 april.

Achternaam

Voornaam

Geboren

Gewicht

Kleur band

Judovereniging

J / M

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1

 

 

 

 

 

 

Annaert

Maikel

20-7-1999

28

Wit + slip

Kemzeke

J

Bogaerd

Aijleen

1-1-2000

31

Geel

Delta

M

Boilli

Dylian

19-4-1999

28

Wit

Clinge

J

Brakman

Ester

16-9-2001

21

Wit

F. de Boevere

M

Broekaart

Harm

29-11-2001

23

Wit

Clinge

J

Buseman

Lars

1-1-1999

26

Geel

F. de Boevere

J

Calon

Mike

14-5-1999

27

Wit + slip

Clinge

J

Catsburg

Femke

17-7-2001

23

Geel

F. de Boevere

M

Cijsouw

Bas

1-1-1999

26

Geel

Kloosterzande

J

de Block

Bas

1-6-2001

17

Wit

Clinge

J

de Martelaere

Bram

26-9-1999

31

Geel 

Kemzeke

J

de Ridder

Daan

27-9-2001

21

Wit

F. de Boevere

J

de Rooze

Dylan

16-6-1998

43

Wit

Kemzeke

J

de Ruijsscher

Jochem

5-8-2000

26

Geel

F. de Boevere

J

de Snoo

Daan

1-1-2000

23

Wit + slip

Delta

J

de Strooper

Jens

9-2-1998

30

Geel + slip

Kemzeke

J

de Vrijer

Wessel

19-4-1999

29

Oranje

F. de Boevere

J

Dees

Aafke

2-5-2001

27

Geel

F. de Boevere

M

d'Hooghe

Martijn

1-1-1998

29

Groen

Delta

J

Drubbel

Kevin

14-7-2002

18

Wit

Clinge

J

Fermont

Daniel

1-1-2002

18

Geel

Delta

J

Govaert

Sander

25-9-1998

35

Oranje + slip

F. de Boevere

J

Grimbergen

Leona

13-7-2000

30

Wit

F. de Boevere

M

Grimbergen

Alex

21-5-1998

32

Geel

F. de Boevere

J

Hauler

Pauline

1-1-1999

27

Oranje

Delta

M

Heyboer

Mika

30-6-2001

21

Geel

F. de Boevere

J

Heyboer

Nick

24-5-2000

25

Oranje

F. de Boevere

J

Hurkmans

Kim

1-1-2000

27

Geel

Goes

M

Hurkmans

Niek

1-1-1998

30

Oranje

Goes

J

Jacobs

Shirley

1-1-1999

23

Wit

Goes

M

Karya

Astawan

25-7-1999

50

Wit

Kemzeke

J

Knöpker

Tim

1-9-2002

18

Wit

F. de Boevere

J

Lambrechts

Lancelot

25-7-1999

30

Wit + slip

Kemzeke

J

Mierop

Luca

8-11-2001

18

Wit

F. de Boevere

J

Mierop

Danilo

8-11-2001

21

Geel

F. de Boevere

J

Palmen

Job

30-4-1998

29

Oranje

F. de Boevere

J

Passchier

Ilse

1-1-2000

30

Wit + slip

Delta

M

Pauwels

Claudio

21-2-2000

24

Geel

F. de Boevere

J

Pauwels

Matthieu

5-1-1997

30

Wit

F. de Boevere

J

Piessens

Arno

30-1-1998

35

Wit

Kemzeke

J

Plak

Ilse

9-11-1999

24

Geel

Delta

M

Roctus

Marjolein

18-1-2001

21

Geel

Clinge

M

Scheele

Iris

1-1-2000

27

Geel

Delta

M

Scheele

Kelly

1-1-1999

27

Oranje

Delta

M

Schraver

Esli

28-2-2002

22

Wit

Clinge

J

Simoen

Brijan

1-1-1998

31

Groen + slip

Delta

J

Smijs

Lenique

18-1-2001

28

Geel

F. de Boevere

M

Steenput

Troy

3-5-1999

33

Wit + slip

Kemzeke

J

Talboom

Rico

29-3-1998

28

Geel

Clinge

J

Toorenaar

Marvin

1-1-2000

22

Geel

Goes

J

van Alphen

Bart

3-10-2002

20

Wit

Clinge

J

van Broeck

Bart

15-6-1998

43

Geel

Clinge

J

van Buyten

Jarno

26-11-2002

17

Wit 

Kemzeke

J

van Buyten

Jens

20-4-1999

22

Wit + slip

Kemzeke

J

van der Huls

Lanzo

6-4-1998

40

Geel

Clinge

J

van Driessche

Daphne

12-4-2002

25

Wit + slip

Clinge

M

van Driessche

Matthijs

26-12-1999

25

Geel + slip

Clinge

J

van Dueren den Hollander

Niels

15-12-1999

28

Wit

Clinge

J

van Dueren den Hollander

Toby

17-5-1998

29

Groen

Clinge

J

van Eijnde

Ferre

2-6-1998

40

Wit + slip

Kemzeke

J

van Gurp

Pascalle

1-1-2000

34

Geel

Goes

M

van Hauwermeiren

Thomas

21-12-1998

28

Geel 

Kemzeke

J

van Osselaer

Lars

10-1-2000

23

Wit + slip

Clinge

J

van Raemdock

Jorik

25-3-1999

29

Wit

Clinge

J

van Rooy

Lars

30-11-1999

29

Wit

Clinge

J

van Tiel

Maud

1-1-1999

33

Wit + slip

Delta

M

Verpoorten

Joyce

1-1-2000

23

Wit

Goes

M

Verpoorten

Sammy Jo

1-1-1998

24

Wit

Goes

M

Weeda

Anne

18-4-2001

23

Geel

Clinge

M

Willaert

Collin

12-8-1998

32

Wit + slip

Clinge

J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2

 

 

 

 

 

 

Bekers

Quinten

1-1-1995

36

Wit

Kloosterzande

J

Berendsen

Dylan

11-4-1997

33

Blauw

F. de Boevere

J

Blaakman

Leonie

17-6-1997

31

Groen

F. de Boevere

M

Blommaert

Tijn

24-6-1997

34

Groen

Delta

J

Bonte

Laurens

31-1-1995

60

Groen

Clinge

J

Bronmeijer

Amy

1-1-1996

34

Geel

Delta

M

Catsburg

Ruben

22-10-1996

48

Blauw

F. de Boevere

J

Dalmeyer

Olivier

1-1-1996

36

Blauw

Delta

J

de Beule

Marvin

1-1-1997

36

Oranje

Delta

J

de Brouwer

Toby

5-2-1996

51

Oranje

Clinge

J

de Bruyn

Danny

1-1-1996

53

Oranje

Kloosterzande

J

de Burger

Martin

18-9-1985

70

Bruin

Clinge

J

de Feijter

Jan

1-1-1993

54

Groen

Delta

J

de Klerk

Thijs

1-1-1996

30

Oranje + slip

Delta

J

de Reu

Thimo

1-1-1995

48

Blauw

Delta

J

de Reu

Tino

1-1-1995

48

Oranje

Delta

J

de Strooper

Jonas

7-2-1995

40

Oranje

Kemzeke

J

de Vrijer

Lennard

30-12-1996

34

Groen

F. de Boevere

J

de Witte

Nick

1-1-1995

47

Wit + slip

Delta

J

de Witte

Sharona

7-7-1988

70

Groen

Clinge

M

d'Hooghe

Nikolaj

1-1-1996

37

Groen

Delta

J

Helmendag

Brandon

1-1-1998

54

Oranje

Delta

J

Jonkers

Nicky

28-12-1993

53

Groen

Clinge

J

Jonkman

Jelle

1-1-1994

43

Geel

Kloosterzande

J

Jurriëns

Melvin

1-1-1991

61

Bruin

Delta

J

Karels

Dewi

5-12-1997

28

Groen

F. de Boevere

M

Lehembre

Sietse

19-7-1997

35

Groen

Clinge

J

Lehembre

Netje

7-6-1994

55

Blauw

Clinge

M

Miasnikova

Lera

1-1-1993

50

Bruin

Delta

M

Nijs

Brian

17-6-1993

60

Oranje + slip

Clinge

J

Ottjes

Michel

1-1-1996

35

Oranje

Kloosterzande

J

Platjouw

George

1-1-1997

35

Geel

Kloosterzande

J

Remijn

Mandy

1-1-1997

40

Oranje

Delta

M

Remijn

Jaimy

1-1-1989

70

Bruin

Delta

J

Rijn

Nina

1-1-1998

39

Geel

Goes

M

Riské

Danny

28-3-1992

47

Oranje

Kemzeke

J

Roctus

Jerry

23-4-1967

68

Bruin

Clinge

J

Rubbens

Lukas

1-1-1992

42

Bruin

Delta

J

Rubbens

Peter

1-1-1990

73

Bruin

Delta

J

Scheffer

Roy

1-1-1997

45

Geel

Delta

J

Smidt

Bente

1-6-1997

44

Groen

F. de Boevere

M

Smidt

Jens

26-10-1996

49

Blauw

F. de Boevere

J

Speksnijder

Bent

1-1-1997

34

Groen

Goes

J

Strooband

Kristien

1-1-1998

35

Geel

Delta

M

Toorenaar

Jeffrey

1-1-1997

33

Oranje

Goes

J

v.d Zanden

Jefry

1-1-1996

48

Oranje

Delta

J

van Beveren

Marcel

1-1-1997

38

Oranje

Goes

J

van Bree

Mischa

1-1-1993

53

Bruin

Delta

J

van Caam

Ronald

1-1-1992

65

Groen

Delta

J

van Caam

Ronald

1-1-1991

70

Blauw

Delta

J

van de Berghen

Gerald

24-2-1996

42

Geel

Clinge

J

van de Hemel

Joshua

1-1-1993

66

Blauw

Delta

J

van de Velde

Bart

1-1-1993

60

Bruin

Delta

J

van der Huls

Rembrandt

6-8-1996

47

Geel

Clinge

J

van Duin

Thomas

1-1-1995

55

Geel + slip

Delta

J

van Meel

Bart

1-1-1987

80

Blauw

Delta

J

van Noordenne

Ernst

1-1-1992

55

Bruin

Delta

J

van Ovemeire

Mitchel

1-1-1996

39

Blauw

Delta

J

van Rooy

Kristof

7-6-1995

47

Geel

Clinge

J

van Waes

Daniel

18-3-1995

61

Geel

Clinge

J

Verplanke

Nick

1-1-1996

42

Blauw

Delta

J

Versluijs

Melvin

1-1-1995

43

Groen

Goes

J

Vink

Esmeralda

1-1-1997

36

Geel + slip

Delta

M

Volleman

Clair

1-1-1993

51

Geel

Delta

M

Wilaert

Antoin

9-4-1992

75

Bruin

F. de Boevere

J

Zwijsen

Anthon

1-1-1990

70

Bruin

Delta

J

 

© Copyright 2005  www.JudoverenigingClinge.com                     Disclaimer  Sitemap