Home Oprichting Bestuur Training Activiteiten Nieuws Foto's Kalender Gastenboek Overige

 Uitslagen van het Paas Toernooi                                                                                                                      Nieuws

Uitslagen van het Paas Toernooi!!

Judovereniging Clinge bedankt al haar vrijwilligers die hebben meegeholpen aan deze dag!

Poule

Uitslag

Achternaam

Voornaam

Judovereniging

 

 

 

 

 

1

1

van Buyten

Jarno

Kemzeke

 

2

van Alphen

Bart

Clinge

 

3

Drubbel

Kevin

Clinge

 

 

 

 

 

2

1

de Ridder

Daan

F. de Boevere

 

2

Fermont

Daniel

Delta

 

3

Mampaey

Ilias

Clinge

 

4

de Block

Bas

Clinge

 

5

Mierop

Luca

F. de Boevere

 

 

 

 

 

3

1

Hazeleger

Shannen

Delta

 

2

de Regt

Laurian

Delta

 

3

Schraven

Esli

Clinge

 

4

Roctus

Marjolein

Clinge

 

5

van Driessche

Daphne

Clinge

 

6

Broekaart

Harm

Clinge

 

 

 

 

 

4

1

Catsburg

Femke

F. de Boevere

 

2

Weeda

Anne

Clinge

 

3

Verpoorten

Joyce

Goes

 

4

Braem

Ellen

Kemzeke

 

5

Brakman

Ester

F. de Boevere

 

 

 

 

 

5

1

Hurkmans

Kim

Goes

 

2

Smijs

Lenique

F. de Boevere

 

3

Scheele

Iris

Delta

 

4

Dees

Aafke

F. de Boevere

 

 

 

 

 

6

1

van Tiel

Maud

Delta

 

2

van Gurp

Pascalle

Goes

 

3

Bogaerd

Aijleen

Delta

 

4

Grimbergen

Leona

F. de Boevere

 

 

 

 

 

7

1

Toorenaar

Marvin

Goes

 

2

van Osselaer

Lars

Clinge

 

3

Heyboer

Mika

F. de Boevere

 

4

Pauwels

Claudio

F. de Boevere

 

5

Mierop

Danilo

F. de Boevere

 

6

de Snoo

Daan

Delta

 

 

 

 

 

8

1

Hauler

Pauline

Delta

 

2

Scheele

Kelly

Delta

 

3

van Dueren den Hollander

Niels

Clinge

 

4

Boilli

Dylian

Clinge

 

5

Buseman

Lars

F. de Boevere

 

6

Heyboer

Nick

F. de Boevere

 

 

 

 

 

9

1

Lambrechts

Lancelot

Kemzeke

 

2

de Laat

Neil

Kemzeke

 

3

de Regt

Marnicq

Delta

 

4

van Raemdock

Jorik

Clinge

 

5

Annaert

Maikel

Kemzeke

 

6

van Rooy

Lars

Clinge

 

 

 

 

 

10

1

Steenput

Troy

Kemzeke

 

2

de Martelaere

Bram

Kemzeke

 

3

Willaert

Collin

Clinge

 

 

 

 

 

11

1

van Driessche

Matthijs

Clinge

 

2

Cijsouw

Bas

Kloosterzande

 

3

Calon

Mike

Clinge

 

4

van Buyten

Jens

Kemzeke

 

5

de Laat

Robin

Kemzeke

 

 

 

 

 

12

1

Verpoorten

Sammy Jo

Goes

 

2

Ulenkate

Eva

Delta

 

3

Jacobs

Shirley

Goes

 

4

Plak

Ilse

Delta

 

 

 

 

 

13

1

van Dueren den Hollander

Toby

Clinge

 

2

de Vrijer

Wessel

F. de Boevere

 

3

d'Hooghe

Martijn

Delta

 

4

de Ruijsscher

Jochem

F. de Boevere

 

5

Palmen

Job

F. de Boevere

 

 

 

 

 

14

1

Govaert

Sander

F. de Boevere

 

2

Simoen

Brijan

Delta

 

3

Piessens

Arno

Kemzeke

 

4

Hazeleger

Tristan

Delta

 

 

 

 

 

15

1

van Eijnde

Ferre

Kemzeke

 

2

van der Huls

Lanzo

Clinge

 

3

van Broeck

Bart

Clinge

 

4

Astawan

Karya

Kemzeke

 

5

de Rooze

Dylan

Kemzeke

 

 

 

 

 

16

1

Hurkmans

Niek

Goes

 

2

de Strooper

Jens

Kemzeke

 

3

Pauwels

Matthieu

F. de Boevere

 

4

van Hauwermeiren

Thomas

Kemzeke

 

5

Talboom

Rico

Clinge

 

 

 

 

 

17

1

Blaakman

Leonie

F. de Boevere

 

2

Toorenaar

Jeffrey

Goes

 

3

Karels

Dewi

F. de Boevere

 

4

de Klerk

Thijs

Delta

 

 

 

 

 

18

1

Platjouw

George

Kloosterzande

 

2

Strooband

Kristien

Delta

 

3

Vink

Esmeralda

Delta

 

4

Bronmeijer

Amy

Delta

 

 

 

 

 

19

1

Rijn

Nina

Goes

 

2

Remijn

Mandy

Delta

 

3

van Beveren

Marcel

Goes

 

4

Smidt

Bente

F. de Boevere

 

 

 

 

 

20

1

Speksnijder

Bent

Goes

 

2

de Beule

Marvin

Delta

 

3

Berendsen

Dylan

F. de Boevere

 

4

Lehembre

Sietse

Clinge

 

5

Blommaert

Tijn

Delta

 

 

 

 

 

21

1

de Graaf

Jelle

Delta

 

2

d'Hooghe

Nikolaj

Delta

 

3

de Vrijer

Lennard

F. de Boevere

 

4

Ottjes

Michel

Kloosterzande

 

 

 

 

 

22

1

Vercauteren

Cedric

Kemzeke

 

2

de Bruyn

Danny

Kloosterzande

 

3

de Brouwer

Toby

Clinge

 

4

Helmendag

Brandon

Delta

 

 

 

 

 

23

1

van der Huls

Rembrandt

Clinge

 

2

Scheffer

Roy

Delta

 

3

van de Berghen

Gerald

Clinge

 

 

 

 

 

24

1

van Ovemeire

Mitchel

Delta

 

2

Versluijs

Melvin

Goes

 

3

de Strooper

Jonas

Kemzeke

 

4

Verplanke

Nick

Delta

 

 

 

 

 

25

1

Catsburg

Ruben

F. de Boevere

 

2

Smidt

Jens

F. de Boevere

 

3

de Reu

Thimo

Delta

 

 

 

 

 

26

1

Jonkman

Jelle

Kloosterzande

 

2

van Rooy

Kristof

Clinge

 

3

Bekers

Quinten

Kloosterzande

 

4

de Witte

Nick

Delta

 

 

 

 

 

27

1

Riské

Danny

Kemzeke

 

2

Volleman

Clair

Delta

 

3

Jonkers

Nicky

Clinge

 

4

Lehembre

Netje

Clinge

 

5

van Waes

Daniel

Clinge

 

 

 

 

 

28

1

Rubbens

Lukas

Delta

 

2

van Bree

Mischa

Delta

 

3

Nijs

Brian

Kemzeke

 

 

 

 

 

29

1

van Noordenne

Ernst

Delta

 

2

van de Velde

Bart

Delta

 

3

de Feijter

Jan

Delta

 

4

Bonte

Laurens

Clinge

 

5

van de Hemel

Joshua

Delta

 

6

de Witte

Sharona

Clinge

 

 

 

 

 

30

1

Rubbens

Peter

Delta

 

2

Remijn

Jaimy

Delta

 

3

Zwijsen

Anthon

Delta

 

4

Wilaert

Antoin

F. de Boevere

 

5

van Caam

Ronald

Delta

 

6

de Burger

Martin

Clinge

 

© Copyright 2005  www.JudoverenigingClinge.com                     Disclaimer  Sitemap