Home Oprichting Bestuur Training Activiteiten Nieuws Foto's Kalender Gastenboek Overige

 Uitslagen van het Paas Toernooi                                                                                                                      Nieuws

Uitslagen van het Paas Toernooi!!

Poule

Uitslag

Achternaam

Voornaam

Judovereniging

 

 

 

 

 

1

1

Moerman

Zoie

Goes

 

2

de Maayer

Shelby

Clinge

 

3

Scheele

Iris

F. de Boevere

 

4

Haulez

Pauline

F. de Boevere

 

 

 

 

 

2

1

de Martelaere

Bram

Kemzeke

 

2

Beerendsen

Ronan

Breskens

 

3

Toorenaar

Marvin

Goes

 

4

de Block

Huub

Clinge

 

5

van Driessche

Matthijs

Clinge

 

 

 

 

 

3

1

Karels

Dewi

Breskens

 

2

Vink

Celeste

Goes

 

3

van Os

Melanie

Delta

 

4

Scheele

Kelly

F. de Boevere

 

 

 

 

 

4

1

van Duren den Hollander

Toby

Clinge

 

2

Buseman

Lars

F. de Boevere

 

3

de Cock

Jonas

Kemzeke

 

4

Mattheijssen

Robin

Delta

 

 

 

 

 

5

1

Sitelas

Vasilis

F. de Boevere

 

2

de Block

Nick

Clinge

 

3

Bogaert

Tim

Clinge

 

4

de Vrijer

Wessel

Breskens

 

5

de Putter

Cederic

Clinge

 

 

 

 

 

6

1

Andries

Michiel

Kemzeke

 

2

Sartain

Emely

F. de Boevere

 

3

van Dijk

Eline

F. de Boevere

 

 

 

 

 

7

1

Beerendsen

Dylan

Breskens

 

2

Lehembre

Sietse

Clinge

 

3

Blaakman

Leonie

F. de Boevere

 

4

de Klerk

Thijs

Delta

 

5

Lensen

Joep

Delta

 

 

 

 

 

8

1

Blommaert

Demy

Delta

 

2

Jonckheere

Jessica

Kemzeke

 

3

Remijn

Mandy

Delta

 

4

Soete

Robin

Kemzeke

 

 

 

 

 

9

1

Speksnijder

Bent

Goes

 

2

Cappaert

Ruben

Kemzeke

 

3

Toorenaar

Jeffrey

Goes

 

4

van Riet

Patrick

Goes

 

5

Coppens

Mike

Breskens

 

6

Brunsting

Boaz

Delta

 

 

 

 

 

10

1

van Beveren

Marcel

Goes

 

2

de Graaf

Jelle

Delta

 

3

Loos

Maarten

Clinge

 

4

de Vrijer

Lennard

Breskens

 

 

 

 

 

11

1

Rijn

Amber

Goes

 

2

de Hullu

Jessica

Breskens

 

3

Boeijkens

Nena

Clinge

 

 

 

 

 

12

1

Maerevoet

Jordy

Kloosterzande

 

2

de Klerk

Michiel

Kloosterzande

 

3

Ottjes

Michel

Kloosterzande

 

 

 

 

 

13

1

Moerman

Mauk

Goes

 

2

Cappaert

Evelien

Kemzeke

 

3

de Boevere

Milan

F. de Boevere

 

4

van Ovemeire

Mitchel

Delta

 

5

Louwman

Daan

Goes

 

6

Bodin

Frank

Breskens

 

 

 

 

 

14

1

van den Berg

Joost

Goes

 

2

Schoenmaker

Steven

Breskens

 

3

Catsburg

Ruben

F. de Boevere

 

4

Lehembre

Wiegert

Clinge

 

5

de Bruynne

Danny

Kloosterzande

 

 

 

 

 

15

1

Heyns

Maxine

Kemzeke

 

2

Steenbergen

Bjorn

F. de Boevere

 

3

Jonckheere

Nikita

Kemzeke

 

4

Sips

Yenca

Delta

 

5

Haers

Maxime Zoe

Delta

 

 

 

 

 

16

1

Stuer

Naomi

Kemzeke

 

2

Niasnikova

Vera

Delta

 

3

Lehembre

Netje

Clinge

 

4

Vink

Bibiche

Goes

 

5

Koster

Nadine

Delta

 

 

 

 

 

17

1

de Vos

Ricardo

Clinge

 

2

van Keulen

Daniel

Kloosterzande

 

3

van Bulck

Vinnie

Clinge

 

4

Temmerman

Jonas

Kemzeke

 

5

van Waes

Madelon

Clinge

 

6

Helmendag

Brandon

Delta

 

 

 

 

 

18

1

Karels

Tessa

Breskens

 

2

Stuer

Nicky

Kemzeke

 

3

Cornelius

Tess

F. de Boevere

 

4

Martelaere

Pieter

Kemzeke

 

5

Brunsting

Jur

Delta

 

 

 

 

 

19

1

Ivens

Yves

Kemzeke

 

2

Bessems

Sebbe

Clinge

 

3

Lambrechts

Jordy

Clinge

 

4

Bonte

Laurens

Clinge

 

5

Koster

Noel

Delta

 

 

 

 

 

20

1

Bakker

Eric

Delta

 

2

Wullems

Kenny

Clinge

 

3

Barbary

Alexander

Kemzeke

 

4

van Keulen

Robin

Kloosterzande

 

5

van der Meer

Bart

Delta

 

6

den Hamer

Ian

Kloosterzande

 

 

 

 

 

21

1

Louwman

Bas

Goes

 

2

Rubbens

Lukas

Delta

 

3

van de Velde

Bart

Delta

 

4

van Meel

Gianni

Goes

 

5

Bakker

Eric

Delta

 

6

de Feijter

Jan

Delta

 

 

 

 

 

22

1

Helmendag

Rowana

Delta

 

2

van Meerkerk

Tessa

Goes

 

3

Catsburg

Iris

F. de Boevere

 

4

de Boevere

Kirsten

F. de Boevere

 

 

 

 

 

23

1

Losapio

Matteo

Kemzeke

 

2

de Blok

Imardo

Kloosterzande

 

3

Verduin

Maarten

Breskens

 

4

Smulders

Stefan

Delta

 

5

Oosterling

Dennis

Breskens

 

 

 

 

 

24

1

JurriŽns

Melvin

Delta

 

2

van de Houwen

Daniel

F. de Boevere

 

3

van Noordenne

Ernst

Delta

 

4

van Caam

Ronald

Delta

 

 

 

 

 

25

1

Heijdens

Lucca

Delta

 

2

Cathoir

Kevin

Kemzeke

 

3

Rasenberg

Rick

Kloosterzande

 

4

de Koensel

Free

Kemzeke

 

 

 

 

 

26

1

van Broeck

Sam

Kemzeke

 

2

Remijn

Jaimy

Kloosterzande

 

3

van Meel

Nikki

Goes

 

4

Marin

Sander

Kemzeke

 

5

de Klerk

Sebastiaan

Kloosterzande

 

 

 

 

 

27

1

Cathoir

Steven

Kemzeke

 

2

de Burger

Martin

Clinge

 

3

van Landeghem

Daan

Kemzeke

 

4

de Koeyer

Kevin

Kemzeke

© Copyright 2005  www.JudoverenigingClinge.com                     Disclaimer  Sitemap